Linker

Diverse bilsider:
Nybilbladet:
bil
Japan Auto: http://www.japanauto.no/

Alm Racing: http://www.almracing.com/

Broom: http://www.tv2underholdning.no/broom/

Elvelund Racing: http://www.elvelundracing.com/linker.html

Powerdrift.no:http://powerdrift.no/v2
Gatebil.no: http://www.gatebil.no/
Driftfun: http://www.driftfun.com/v3/
Bilforumet.net: http://www.bilforumet.no/index.php
EMMA Norway: http://www.emmaweb.no/
Bilinform.no: http://www.bilinform.no/
Bilnorge.no: http://www.bilnorge.no/
Autofil: http://nrk.no/autofil/
Dokka Gatebilklubbs forum: http://dokkagatebil.diskusjonsforum.no/
Om Dokka Gatebilklubb:

På Gatebil.no:
Høsttreff 2005: http://www.gatebil.no/index.php?id=543&pageid=116
Høsttreff 2005:  http://www.gatebil.no/index.php?id=511&pageid=116
Actionfylt lørdag på Dokka (vinterkjøring 2005) http://www.gatebil.no/index.php?id=628&pageid=116
Høsttreffet 2007: http://www.gatebil.no/index.php?id=1520&pageid=116
Vår nestleder Øversveen som neste gatebiltaxisjåfør: http://www.gatebil.no/index.php?id=1505&pageid=116

Japan Auto: http://www.japanauto.no/News%20Undersider/Treff/Dokka%2006/Dokka%2006.htm

På Oppland Arbeiderblads nettsider:
Breisladd og burnout (sept. 2007):  http://www.oa.no/nyheter/article3003244.ece
Sommerdagene på Dokka (2006): http://www.oa.no/kultur/article2198713.ece & http://www.oa.no/kultur/article2162713.ece & http://www.oa.no/nyheter/article2195706.ece
Diverse gamle bilder: http://albumet.piczo.com/
Sjekk ellers forumet!

Bilklubber:

Sogn Gatebilklubb: http://www.sogngatebil.no/Velkommen.html
Pink Racing: http://www.pink-racing.com/

Gjøvik og Toten Gatebilklubb:http://www.gtgatebil.com/

Girls Go Fast: http://www.girlsgofast.com/
Nordmøre Gatebilklubb: http://www.nordmoregatebilklubb.com/
Rana Gatebilklubb: http://www.ranagatebil.com/
Gauldal Gatebilklubb: http://www.gauldalgatebil.no/
Ålgård Gatebilklubb: http://www.algard-gatebilklubb.net/
Østfold Gatebilklubb: http://www.gatebilklubben.no/
Agder Gatebilklubb: http://www.agdergatebil.no/
NMK Fluberg: http://www.nmkfluberg.no/

Diverse nettsider:
Parken Ungdomsklubb: http://www.parkenungdomsklubb.no/
Dokka Videregående Skole: http://www.dokka.vgs.no/
Nordre Land Kommune: http://www.nordre-land.kommune.no/
Oppland Arbeiderblad: http://www.oa.no/

Merke klubber

Opel: http://www.opelmotorsport.com/

Bmw: http://www.bmwccn.no/

Ford: http://fordclubnorway.no/informasjon/15.05.2010/velkommen-til-nye-ford-club-norway

Volvo: http://norskvolvoklubb.snappages.com/

Saab: http://saabturboclub.net/

Nissan:  http://www.nccn.no/

Honda: http://www.club-honda.org/

Vw og Audi: http://www.vwaudi-club.no/

Mercedes : http://www.norwegen.mercedes-benz-clubs.com/

Porsche :http://cms.porsche-clubs.com/PorscheClubs/pc_norgehome/pc_main.nsf/web/C125773E003AA067C12571ED0053EA99

Dekor

Auto Sign: http://www.auto-sign.no/

Abm reklame: http://www.abm.no/

Art Solution : http://www.artsolution.no/om-oss/

Filmer/Bilder

Autobloggen: http://www.autobloggen.net/

Gunstig.no: http://www.gunstig.no/v2/

 

Ingen kommentarer

Legg inn en kommentar